טיולים מתוכננים בארץ:

מסע מים לים אלטרנטיבי: מעכו לגינוסר, יום העצמאות, 26-29 באפריל 2023

למסע מים לים מסורת ארוכת שנים, עוד מימי תנועות הנוער בשנות החמישים והשישים. נמשיך במסורת זו, אבל במסלול אחר, דרומי יותר: מעכו דרך מתלול צורים ונחל צלמון לגינוסר. המפגש: יום העצמאות, יום ד', 26.4.2023: ניפגש בשעה 7:00 בכרמיאל, מיקום מדוייק יינתן בהמשך. נעלה על הסעה אל...

קראו עוד

תכנית טיולים שנתית תשפ"ג

לפניכם רשימה של טיולים וטרקים המתוכננים לשנה הקרובה. במהלך השנה ייקבעו טיולים נוספים. ייתכנו שינויים בתכנים ובתאריכים. ההרשמה בטל' או וואטסאפ 052-3551686, או במייל joeloren@gmail.com טיולים כלליים וטרקים המתוכננים השנה: 2023: 2-14 בינואר: טיול מעמיק במצרים; התקיים....

קראו עוד

טיולים בארץ

:ארץ ישראל היא גן-עדן לטיולים. על שטח לא גדול נמצא מגוון נופי עצום, המאפשר לערוך טיולי חורש, שלג, מים, ומעל הכל – טיולי מדבר.

אני מציע טיולים בארץ במספר מסגרות, בנוסף אפשר לפנות אלי לתפירת טיול פרטי, לקבוצות מאורגנות ובודדים.

טיולים רגליים ושביל ישראל:
מספר פעמים בשנה אני מוציא טרקים בארץ, בעיקר בחגים. מדובר על טיולים בני 4-11 יום, בחלקם ישנה אופציה להשתתף רק בחלקים מהטרק. בחנוכה מתקיים כל שנה טרק ארוך בנגב, בסוכות ובפסח טיולים בני ארבעה ימים בנגב. מדי פעם אני מארגן טרק ארוך במקטעים הדרומיים של שביל ישראל, כאשר בכל הטרקים הנ"ל ישנו רכב מנהלות לציוד הלינה ומטיילים עם ציוד יום בלבד.

"חוג הנוער לבוגרים":
זהו חוג מטיילים מיטיבי לכת הפועל משנת 2003, במתכונת של שישי-שבת אחת לחודש. החוג מיועד לבוגרים בגילם (מגיל 18 ומעלה), צעירים ברוחם. החוג פתוח למצטרפים חדשים.

חוג טיולים לנוער:

 החוג מיועד לתלמידי ט'-י"ב, ובמסגרתו אנו יוצאים לטיולים רגליים בשטח במתכונת דומה לחוגי הנוער והסיירות של פעם. רוב הטיולים מתקיימים בימי שישי ושבת. בחלק מהטיולים אנו הולכים עם כל הציוד על הגב, כולל שק שינה ומזרן שטח. החוג הינו פרטי ואינו תחת מעטפת של חוגי סיור או ארגון אחר כלשהו. חברי החוג יקבלו בדיוור ישיר את תכנית הטיולים לשנת תשפ"ב. הטיול הראשון יתקיים בסוף אוגוסט 2021. 

להרשמה: 052-3551686, joeloren@gmail.com

טיולי שטח למשפחות (עם ילדים מגיל חמש ומעלה):
מדי פעם אני מפרסם טיולי שטח למשפחות, בעיקר בחגים ובחופשות בית-ספר. המתכונת היא טיולים של כ 8-10 ק"מ ביום, לינת שטח, בישולי שדה משותפים וסיפורי מדבר. קבוצות של משפחות מוזמנות לפנות אלי לתפירת טיול שטח פרטי.

טיולי יום באמצע השבוע:
במהלך כל השנה אני יוזם טיולי יום באמצע השבוע, בדרך כלל בהתראה של כשבוע מראש. על מנת להישאר מעודכנים מומלץ להצטרף לרשימת הדיוור במייל:

גלריית תמונות