טיולים מתוכננים בארץ:

תכנית הטיולים של יואל אורן דוט קומ לשנת תשפ"ב!!!!

תכנית הטיולים השנתית של יואל אורן דוט קום!!!! www.yoeloren.com עדיין אנו בתקופת אי-ודאות כחלק מהשלכות הקורונה, אבל אני דוגל בתורת האנטי-כאוס וטוען שבסופו של דבר לדברים יש נטיה להסתדר. אז בהנחה שדברים מסתדרים בסופו של דבר הנה מוגשת לעיונכם תכנית הטיולים לשנת תשפ"ב....

קראו עוד

מסע בשביל ישראל קטע מרכזי, מערד לג'יסר א-זרקא, 6-24 בפברואר 2022

לאחר טרקים מוצלחים שערכנו השנה בנתיב שביל ישראל מערד לאילת ומדן לג'יסר א-זרקא, נשלים בפברואר 2022 את המסע, בקטע שבין ערד לג'יסר. במהלך 19 ימי המסע נגמע מרחק של כ-360 ק"מ, ונזכה לנקודות מבט שונות ומיוחדות אשר נמצאות ברקע "בית הגידול" של מרבית הישראלים. אנו ניפגש ביום...

קראו עוד

מסע שביל ישראל קטע דרומי, מערד לאילת, 22 באוקטובר – 19 בנובמבר 2021

שביל ישראל עבר לאחרונה שינוי, ואסף אל קרבו את מדבר יהודה אשר נזנח בתכנון המקורי. בשנה שעברה יצאנו לראשונה למסע על שביל ישראל מערד לאילת. בעקבות הצלחת המסע החלטתי לארגן טרק נוסף באותו מסלול. המסע, שאורכו כ-520 ק"מ, יביא אותנו אל המיטב שבמדבריות ארץ ישראל: מצוקי נחל...

קראו עוד

טיולים בארץ

:ארץ ישראל היא גן-עדן לטיולים. על שטח לא גדול נמצא מגוון נופי עצום, המאפשר לערוך טיולי חורש, שלג, מים, ומעל הכל – טיולי מדבר.

אני מציע טיולים בארץ במספר מסגרות, בנוסף אפשר לפנות אלי לתפירת טיול פרטי, לקבוצות מאורגנות ובודדים.

טיולים רגליים ושביל ישראל:
מספר פעמים בשנה אני מוציא טרקים בארץ, בעיקר בחגים. מדובר על טיולים בני 4-11 יום, בחלקם ישנה אופציה להשתתף רק בחלקים מהטרק. בחנוכה מתקיים כל שנה טרק ארוך בנגב, בסוכות ובפסח טיולים בני ארבעה ימים בנגב. מדי פעם אני מארגן טרק ארוך במקטעים הדרומיים של שביל ישראל, כאשר בכל הטרקים הנ"ל ישנו רכב מנהלות לציוד הלינה ומטיילים עם ציוד יום בלבד.

"חוג הנוער לבוגרים":
זהו חוג מטיילים מיטיבי לכת הפועל משנת 2003, במתכונת של שישי-שבת אחת לחודש. החוג מיועד לבוגרים בגילם (מגיל 18 ומעלה), צעירים ברוחם. החוג פתוח למצטרפים חדשים.

חוג טיולים לנוער:

 החוג מיועד לתלמידי ט'-י"ב, ובמסגרתו אנו יוצאים לטיולים רגליים בשטח במתכונת דומה לחוגי הנוער והסיירות של פעם. רוב הטיולים מתקיימים בימי שישי ושבת. בחלק מהטיולים אנו הולכים עם כל הציוד על הגב, כולל שק שינה ומזרן שטח. החוג הינו פרטי ואינו תחת מעטפת של חוגי סיור או ארגון אחר כלשהו. חברי החוג יקבלו בדיוור ישיר את תכנית הטיולים לשנת תשפ"ב. הטיול הראשון יתקיים בסוף אוגוסט 2021. 

להרשמה: 052-3551686, joeloren@gmail.com

טיולי שטח למשפחות (עם ילדים מגיל חמש ומעלה):
מדי פעם אני מפרסם טיולי שטח למשפחות, בעיקר בחגים ובחופשות בית-ספר. המתכונת היא טיולים של כ 8-10 ק"מ ביום, לינת שטח, בישולי שדה משותפים וסיפורי מדבר. קבוצות של משפחות מוזמנות לפנות אלי לתפירת טיול שטח פרטי.

טיולי יום באמצע השבוע:
במהלך כל השנה אני יוזם טיולי יום באמצע השבוע, בדרך כלל בהתראה של כשבוע מראש. על מנת להישאר מעודכנים מומלץ להצטרף לרשימת הדיוור במייל:

גלריית תמונות